2016 - 2.turnus
 

17.7.2016

Než jsme stihli zamáčknout slzu nad odjezdem "našich" děvčat, už tady máme spoustu dalších malých slečen. Všechny jsou pro koně doslova zapálené a navíc jsou i velice šikovné. Pravda, počasí nám trochu komplikovalo dnešní ježdění, jedna přeháňka střídala druhou, nicméně všechno nakonec dobře dopadlo.
 

 

18.7.2016
Tak dneska se počasí opravdu vydařilo. Proběhla soutěž o nejhezčí obrázek křídou a také jedna narozeninová oslava. Vzhledem k tomu, že Zina si zranila nohu, tak ji na lonži zaskočil Artuš a musíme přiznat, že mu to s dětmi šlo taky velice dobře. Večer potom proběhl stejně jako při jiných turnusech uvítací táborák, jiný byl snad jen v tom, že tyhle tábornice jsou opravdu tábornice, takže znají spoustu písniček a u ohně bylo opravdu veselo.

19.7.2016
Dnešní počasí v podstatě kopírovalo to včerejší, a tak jsme celý den opět strávili venku. Odpoledne jsme s dětmi zašli na místní provazové hřiště, kde se všichni dosyta vydováděli. Potom následovalo jako ostatně vždy ježdění a po obstarání koní děti ještě hrály venku s instruktory různé hry. Zítra na děti čeká vyjížďka do lesa, všichni už se moc těší a zřejmě nebudou moci dospat.

 

20.7.2016
Dnešek byl opět plný zážitků. Během dopoledne jely děti na vyjížďku do lesa, sice všechny na ruce a v kroku, ale to nikomu nevadilo, protože některé z nich jely s koněm do lesa úplně poprvé. A odpoledne došlo i na koupání v rybníku, protože počasí bylo i u nás v horách skutečně letní. Zítra na děti čeká výlet do Aquafora.
 

21.7.2016
Dneska došlo na slibované Aquaforum ve Františkových Lázních. Všem dětem se výlet moc líbil a na rozdíl od dospělých se vlastně ani moc neunavily. Po návratu následovala obědosvačina a pak se hned šlo jezdit. Děti si poprvé vyzkoušely jízdu v obdélníku a byly nadšené, protože tentokrát šel ven nejenom Artuš a Levis, ale i Tesi. V noci potom proběhla noční táborová hra.


22.7.2016
Všichni účastníci noční hru ve zdraví přežili :-) Dneska proto hráli šipkovanou - kupodivu se opět nikdo neztratil - a potom se při ježdění soustředili na natrénování jízdy zručnosti, v jejímž duchu proběhne zítřejší turnaj. Den jsme zakončili klasicky - táborákem s vyhlášením titulů (největší strašpytel, největší smíšek, nejoriginálnější erb...)
 

23.7.2016
Dneska dopoledne proběhl již zmiňovaný turnaj ve zručnosti, vítězové byli samozřejmě všichni. Potom už jen obstarat koně, zamávat jim a za rok snad nashledanou!